امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در طی چند دهه اخیر و با ایجاد تغییرات گسترده در تمامی ابعاد زندگی بشر، تغذیه نیز تحت تاثیر این دگرگونی های زیادی قرار گرفته است. اهمیت پیدا کردن زمان، درگیری شغلی همه افراد خانواده و تمایل کمتر افراد به صرف زمان جهت پخت غذا باعث شده است تا ذائقه افراد در تغذیه ازغذاهای طبیعی با مدت زمان های پخت طولانی  به سمت غذاهای صنعتی و سریع آماده شونده، گرایش پیدا کند.

نان نیز که به عنوان اصلی ترین و پرخوراک ترین غذای افراد در همه جای دنیا شناخته شده است از این تغییرات بی نصیب نبوده است. دیگر افراد تمایلی به پخت نان توسط خودشان ندارند و از سوی دیگر به نظر بسیاری از افراد صرف زمان های طولانی برای پخت نان به سبک و شیوه سنتی به جهت هزینه های زیاد مادی و زمانی و بازگشت کم نفع اقتصادی، صرفه اقتصادی ندارد و باید به سمت  پخت نان به شیوه صنعتی و با استفاده از دستگاه های صنعتی رفت.

اما آنچه در این میان و با صرف نظراز بحث صرفه اقتصادی و زمانی مطرح می شود، کیفیت و سلامت نانی است که مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه مواد اولیه، نیروی انسانی و شرایط  فنی و بهداشتی چند عامل بسیار موثر بر کیفیت و سلامت نان هستند .

با توجه به استراتژیک بودن محصول برای بازسازی ، توسعه و احداث واحدهای جدید نانوایی (سنتی ، صنعتی) تسهیلات بانکی مکفی مصوب شده است .

به منظور تهیه تسهیلات به طرح توجیهی که دقیقا خواسته های متقاضی در آن درج شده و کاملا شفاف و گویا ، تضمینی و بی نقص با کارشناسان ما تماس بگیرید .


تهیه نان صنعتی (در کل نان) بطور کلی شامل 3 مرحله است :

۱- تهیه خمیر

۲- آماده سازی جهت پخت

۳- پخت

لازم به ذکر است که رعایت نکات بهداشتی در تهیه نان (سنتی و صنعتی) از اهمیت بالایی برخوردار است .

با توجه به وجود بخش کنترل کیفیت در واحدهای صنعتی ؛ محصولات تولیدی در این واحدها به لحاظ بهداشت و کیفیت به نسبت واحدهای سنتی دارای مزیت است .

به منظور اخذ وام از بانک ها به طرح توجیهی نیاز است ، کارشناسان شرکت ارمغان صنعت صدر در این راستا و جهت کمک و رفاه حال سرمایه گذاران اقدام به تهیه و تدوین طرح های توجیهی تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن (سه روزه) نموده است .

جهت سفارش انواع طرح های توجیهی تضمینی و با پشتوانه با ما تماس بگیرید .

تماس با ما

مطالب مرتبط

طرح توجیهی احداث نانوایی لواشی

طرح توجیهی تولید غلات حجیم

طرح توجیهی تولید غذای کودک