امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محيط زيست، محيط زندگي و جايي است که در آن زندگي و رشد کرده و نفس مي‌کشيم. نخستين چيزي که براي بقاي نسل به ذهن مي‌رسد . آلودگی های محیط زیست علاوه بر پایین آوردن کیفیت زندگی و بعضا نابودی آن مانع شکوفایی استعدادها در جوامع می‌شود  .

امروزه با توجه به آلودگی محیط زیست و توجه روز افزون مردم و دولت ها به حفظ محیط زیست ، اداره محیط زیست برای اخذ مجوز در مورد صنایع آلوده اظهار نظر کرده و بدون موافقت آن ؛ سازمان های مربوطه جهت اخذ مجوز نظیر سازمان صنعت ، معدن و تجارت اخذ مجوز را منوط به موافقت این سازمان کرده است .

در کشورهای صنعتی، موافقت نامه‌های زیست‌محیطی داوطلبانه، اغلب یک پلت فرم را به شرکت‌ها ارائه می‌دهند تا حرکت‌هایی فراتر از حداقل استانداردهای نظارتی را به رسمیت بشناسند و از گسترش بهتر فعالیت‌های زیست‌محیطی حمایت کنند. در کشورهای در حال توسعه، مثل آمریکای لاتین، این موافقت نامه‌ها معمولاً برای اصلاح سطح قابل توجهی از عدم رعایت مقررات اجباری استفاده می‌شوند. چالش‌هایی در چگونگی ایجاد اطلاعات پایه این توافق نامه‌ها، اهداف، نظارت و گزارش‌ها وجود دارد. با توجه به مشکلات ذاتی در ارزیابی اثر بخشی، آنها اغلب مورد سؤال قرار می‌گیرند و ممکن است محیط زیست را تحت تأثیر منفی قرار دهند.

طرح های توجیهی زیست محیطی یا گزارش زیست محیطی جهت ارائه به سازمان محیط زیست برای اخذ موافقت برای گرفتن مجوز از سازمان های مختلف است .

در این قبیل  طرح ها با بررسی موارد مورد نظر این سازمان ، با بهره گیری از کارشناسان محیط زیست در تهیه این طرح ها و راهنمایی صنعتگر به استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت رفع موانع آلوده ساز در صنعت یاد شده ؛ سازمان محیط زیست را مجاب می سازد که صنعت آلودگی برای محیط زیست ندارد و موافقت سازمان جهت اخذ مجوز جلب می شود .

 

شرکت ارمغان صنعت با در دست داشتن کارشناسان مجرب در زمینه محیط زیست و همچنین دارا بودن تجربه کافی در این زمینه اقدام به نوشتن طرح های توجیهی زیست محیطی برای متقاضیان نموده لازم به ذکر است که  تمامی طرح های نوشته شده در این شرکت با موافقت محیط زیست همراه بوده است .

 

تماس با ما


شما در کنار ما  به اطلاع کاملی نسبت به سرمایه گذاری در بخش صنعت دست خواهید یافت . 

جهت سفارش طرح به لینک بروید .


 

فرم تماس

دریافت سئوالات بیشتر از طریق ایمیل شرکت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  02155542363   و  02155033754
اطلاعات بیشتر (خرید ، فروش ، نقل و انتقال مجوز) با شماره 09126309825  ( ساعات تماس 13-8 ) و ( 21-17)

کارشناس طرح توجیهی و اخذ جواز تاسیس 09109070137

* قبل از هر گونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری ، اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری نمائید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

طرح توجیهی زیست محیطی ورمی کمپوست

طرح توجیهی زیست محیطی روغن پایه تصفیه مجدد

 

طرح توجیهی کارخانه سوله سازی

سایر مطالب

لیست طرح های توجیهی انجام شده (غذایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده (گردشگری)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(شیمیایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(خدماتی و رفاهی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(دامپروری)

  لیست طرح های توجیهی انجام شده(کشاورزی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(زیست محیطی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(تجهیزات پزشکی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(پوشاک و چرم)

 اخذ مجوزهای لازم  (جواز تاسیس،پروانه بهره برداری،کارت شناسایی کارگاه،گواهی فعالیت صنعتی)

 

 

جهت نگارش طرحهای توجیهی استاندارد با مصوبه بانکی و صندوق توسعه ملی با ما تماس بگیرید.