امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

خاستگاه درخت زيتون سرزمين ايران مي باشد . اين درخت ده تا پنج هزار ساله بوسيله يونانيان از خاستگاه اوليه اش ايران به يونان و ديگر كشورهاي مناطق مديترانه برده و كشت وتكثير شد زيرا اب و هواي مديترانه براي رشد اين گياه مانند ايران كاملا مساعد بود. شهرستان ساوه سالي با هفت صد و پنجاه هزار تن توليد محصول زيتون يكي از مهمترين توليد كنندگان زيتون ايران مي باشد

در احداث یک باغ هدف اصلی توسعه حداکثر سطح باردهی در حداقل زمان ممکن می باشد .

به منظور دستیابی به این هدف نوع واریته و عوامل اقلیمی شامل : نیاز سرمایی درخت ، حداقل دمای زمستان و وجود سرمای دیر رس بهاره ، طول فصل رشد ، دمای مناسب رشد ، موقعیت محل از لحاظ عرض جغرافیایی ، دوری و نزدیکی از آب های سطحی و مقدار شیب زمین می باشد .

عوامل خاکی شامل زه کشی خاک ، سفره های آب زیر زمینی ، ساختمان خاک ، بافت خاک ، PH خاک ، آهک خاک و همچنین مدلی که براساس آن درختان در باغ قرار می گیرند .

فاکتورهای مهمی بوده که تداوم عملکرد باغ را تحت تاثیر قرار می دهند .

محصولات باغی در ضمن برخورداری از کیفیت مطلوب برای تولید کننده باید کمترین هزینه ها را داشته باشند به طور کلی عوامل اقتصادی موثر در تولید هر محصول از جمله سرمایه گذاری ، عوامل مربوط به بازار (بازاریابی)  ، مقدار نیاز بازار ، بازار پسندی محصول ، فاصله محل تولید تا بازار و در انتها نیروی انسانی و تجهیزات از موارد مهم احداث باغ می باشد .

لازم به ذکر است که تمامی موارد فوق در طرح توجیهی آورده می شود و به سرمایه گذار این اطمینان خاطر را می دهد که این کار سوددهی لازم را با حداقل امکانات دارد .

در طرح توجیهی حاضر نیز تمامی این پارامترها آورده شده است .

 

پس از بررسی موارد فوق (تهیه طرح توجیهی) انتخاب فواصل کاشت که قدرت رویش ذاتی و اندازه نهایی درخت بر حسب نوع کشت ( متراکم یا غیر متراکم ) نور و حاصلخیزی خاک تاثیر گذار می باشد .

 

این طرح توسط کارشناسان مجرب شرکت ارمغان صنعت تهیه و تدوین گردیده است و سرمایه گذار عزیز با ارائه این طرح مبلغ 3 میلیارد تومان وام دریافت کرد .

شما سرمایه گذار عزیز نیز می توانید جهت تهیه انواع طرح های توجیهی جهت ارائه به سازمان های مختلف به منظور اخذ مجوز ، وام ، زمین و ... با ما تماس حاصل فرمایید .

 این طرح شامل موارد مورد نظر و تحت فرمت بانک و موسسات مالی تهیه شده است .

جهت تهیه این طرح توجیهی و اخذ مجوز  و یا جهت تهیه انواع طرح های توجیهی تضمینی از شرکت ارمغان صنعت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

با تشکر از حسن انتخاب شما

 

تماس با ما

مطالب مرتبط

طرح توجیهی تولید محصولات زیتون اعم از زیتون تصفیه شده و چای برگ درخت زیتون

 

سایر مطالب

 

 لیست طرح های توجیهی انجام شده (غذایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده (گردشگری)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(شیمیایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(خدماتی و رفاهی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(دامپروری)

  لیست طرح های توجیهی انجام شده(کشاورزی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(زیست محیطی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(تجهیزات پزشکی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(پوشاک و چرم)

 اخذ مجوزهای لازم  (جواز تاسیس،پروانه بهره برداری،کارت شناسایی کارگاه،گواهی فعالیت صنعتی،جواز از جهاد)